מוצרי מטבח שווים בהנחות של "בלאק פריידי" 2019

מוצרי מטבח שווים בהנחות של "בלאק פריידי" 2019

בלאק פריידי מתקרב וזו הזדמנות מצוינת לפנק את עצמנו ואת המטבח שלנו בתוספות חדשות, חדשניות ומשמחות שיעזרו לנו לבשל ארוחות מצוינות. אספנו לכם את המוצרים הכי מגניבים ושווים, שיהיו בהנחה משמעותית בזמן מבצעי ה"בלאק פריידי". אז תכינו את הוויש ליסט שלכם, כי היא עומדת להתרחב!

מכשיר להכנת קציצות מושלמות ועסיסיות!

הקציצות יוצאות לכם בגודל לא שווה? נפתרה הבעיה. בעזרת המכשיר הזה, תוכלו להכין קציצות בקלות ובמהירות, תוך הבטחת אחידות הגדלים. הגודל המושלם עוזר לייצר קציצה עסיסית שמבושלת כראוי, בייחוד כשמדובר בבישול לכמות גדולה של אנשים. בונוס נחמד – אפילו לא צריך ללכלך את הידיים כדי להכין את הקציצות בעזרתו. חלום.

קנו עכשיו, מכשיר להכנת קציצות מושלמות ועסיסיות, במחיר מדהים!

כיסוי מתחלף לגז, לכיריים נוצצות ומבריקות אחרי כל בישול

שאני אשפשף? אמממ לא, כבר לא צריך. מהיום תוכלו לכסות את הכיריים שלכם בכיסוי הגז הזה, ולהסיר אותו כשתסיימו עם הבישול. הכיריים ישארו נקיות, ואתם תישארו רגועים גם אחרי סשן בישול מלוכלך במיוחד. לא עוד כתמים עיקשים המתייבשים על הכיריים, מסיר שומנים בעל ריח עז וצרות אחרות. פייר? התרגשנו רק מלחשוב על זה.

קנו עכשיו, כיסוי מתחלף לגז, לכיריים נוצצות ומבריקות אחרי כל בישול!

בקבוק תרסיס המתאים לשמן ולרטבים

דרך מעולה לבשל בצורה בריאה יותר ולחסוך בקלוריות מיותרות – מהיום, אנו ממליצים לכם לרסס את כמות השמן המתאימה. שימון תבניות לאפייה לא צריך להיות מלוכלך, ובצורה זו שמן הזית נעשה נגיש יותר ויכול לשמש ליותר תבשילים ביתיים. ניתן להתיז גם רטבים שונים מהבקבוק, והוא אף מגיע עם צינורית ניקוי תואמת.

קנו עכשיו, בקבוק תרסיס המתאים לשמן ולרטבים, במחיר מעולה!

כתוב/כתבי תגובה