הכלים למטבח שיעשו לכם חיים קלים

הכלים למטבח שיעשו לכם חיים קלים

אנחנו לא מפסיקים להיות מופתעים מכמות ההמצאות החדשות בתחום המטבח שמופיעות בחנויות בכל שנה. למרות שאנחנו מהסוג שבדרך כלל מציץ, מרים מוצר אך לא מתרשם במיוחד – לפעמים מזדמן לידינו מוצר שהוא פשוט חובה במטבח שלנו, ואז אין מאושר מאיתנו. אספנו הפעם ארבעה מוצרים כאלו ששימחו אותנו במיוחד ושהפכו את החיים שלנו, וביחוד את הבישול שלנו, לקלים ונוחים הרבה יותר.

פותחן מכסים לצנצנות

מהמוצרים האלו שחשבנו לעצמנו "איך לא המציאו את זה קודם?" עד שלבסוף, מישהו בא והמציא את זה. מושלם לאלו כמונו ששבעו מניסיונות לפתוח את המכסים הסוררים ששום טריק חכם, שום כוח שבעולם, שום חוש גאווה לא יצליחו לפתוח. הסוף למכסים המציקים!

עכשיו במבצע – 50% הנחה על פותח צנצנות. קנו עוד היום והפכו את החיים לקלים

חורץ כדורי בשר

לא עוד ידיים שומניות. הקץ לכדורים מתפרקים ובלתי אחידים. טוב לכדורי בשר ולכל מאכל כדורי שחשקה בו נפשכם.

עכשיו ב-33% אחוזי הנחה. קנו חורץ כדורי בשר למנה מושלמת בכל פעם

מצקת ומסננת בכלי אחד

ממרקים ותבשילים ועד לרטבים – כמה פעמים ניסינו את כוחנו בשליטת מצקת בשביל "לדוג" לתוכה או לסנן החוצה ממנה רכיבים. אז, אותו רגע של "איך לא חשבו על זה קודם" תופס גם כאן – שילוב מושלם של הכלים והעבודה התקצרה פתאום בחצי. נותר רק לחשוב על שם מקומי למוצר המופלא הזה: "מסנצקת?"

הזמינו אחד במחיר מצחיק ובמבצע של 11% הנחה! מצקת ומסננת יחדיו

קוצץ עשבי תיבול רולר

למרות שכישורי הסכין שלנו לא נופלים בהרבה מסמוראי מיומן, אנחנו לעולם לא מצליחים לחתוך את כל עשבי התיבול כמו שצריך, ואיכשהו, תמיד כמה חתיכות חומקות מאיתנו ומורגשות לבסוף במנות. אז ברור שלא היו מאושרים מאיתנו כשראינו את רולר החיתוך המצוין הזה, שחותך בדיוק בכל פעם.

עכשיו ב-30% הנחה – רולר חיתוך לעשבי תיבול

לקריאה נוספת:

עמוד עם המון גאדג'טים מעולים למטבח במחירים מצחיקים

חברת זיפי הישראלית מאפשרת להזמין מוצרים למטבח מאתרי המסחר הבינלאומיים הגדולים, כמו איביי, אלי אקספרס, אמאזון, והכל בעברית ובזמנה פשוטה. מהכלי הפשוט ביותר למטבח ועד לסכין המשוננת החדישה והיוקרתית שעדיין לא יובאה. הזמנה ללא מכס וללא צורך ברישום נוסף.

כתוב/כתבי תגובה